Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Materiāltehniskā aprīkojuma noma atkritumu apsaimniekošanas darbību nodrošināšanai
Atsauces numurs: SIA AADSO 2023/7
II.1.2)Galvenās CPV kods34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai
II.2.4)Iepirkuma apraksts: