Obvestilo o naročilu – gospodarske javne službe
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izvedba del po MOD 1296-TZ-L Tehnično varovanje
II.1.2)Glavna koda CPV98113100 Storitve na področju jedrske varnosti
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV98113100 Storitve na področju jedrske varnosti
II.2.4)Opis javnega naročila: