I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Bezpilota gaisa kuģu iegāde (uz diviem gadiem)
Atsauces numurs: IeM VUGD 2023/9
II.1.2)Galvenās CPV kods34711200 Non-piloted aircraft
II.1.4)Īss apraksts:
Bezpilota gaisa kuģu iegāde
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 553 233.14 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 3
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Taktiskā līmeņa bezpilota gaisa kuģis ar kameru un termokameru
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)34711200 Non-piloted aircraft
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Operacionālā līmeņa bezpilota gaisa kuģis ar kameru un termokameru
Daļas numurs: 2
Industriālais bezpilota gaisa kuģis ar kameru un termokameru
Daļas numurs: 3