Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN76 typu 22WEc wraz z wymianą kół monoblokowych na nowe
Numer referencyjny: By.240.1825.2023
II.1.2)Główny kod CPV50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN76 typu 22WEc wraz z wymianą kół monoblokowych na nowe (łącznie 20 kół monoblokowych w 10 zestawach kołowych).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN76 typu 22WEc wraz z wymianą kół monoblokowych na nowe (łącznie 20 kół monoblokowych w 10 zestawach kołowych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, został zawarty we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.