Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Livsmedel färskt Kött och chark
Referensnummer: RS230969
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
II.1.4)Kort beskrivning:
Region Halland bjuder härmed in till att lämna anbud avseende färskt kött och chark.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)15110000 Kött
15130000 Köttvaror
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: