S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Obnova budovy Umelecko-dekoračných dielní SND – spracovanie realizačnej projektovej dokumentácie a realizácia obnovy a modernizácie
Referenčné číslo: 7/NLZ/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV
45000000 Stavebné práce
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom tejto zákazky je obnova budovy Umelecko-dekoračných dielní Slovenského národného divadla (ďalej aj len-SND), a to z hľadiska tepelno-technického, funkčného a estetického v súlade so súčasným nastaveným štandardom pre tento typ budov.
Predmet tejto zákazky Obnova budovy Umelecko-dekoračných dielní SND-spracovanie realizačnej projektovej dokumentácie a realizácia obnovy a modernizácie pozostáva z 2 ucelených častí, a to:
1. vyhotovenie a dodanie projektovej dokumentácie pre realizáciu stavby Obnova budovy Umelecko-dekoračných dielní SND (ďalej len-PDRS) na základe projektovej dokumentácie v stupni pre stavebné povolenie (ďalej len-PDSP) poskytnutej zo strany verejného obstarávateľa (ďalej len-1. ucelená časť Diela)
2. uskutočnenie stavebných prác podľa PDRS, vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného vyhotovenia stavby (ďalej len-PDSVS) a poskytnutie súvisiacej inžinierskej činnosti počas výstavby (ďalej len-2.ucelená časť Diela )
(ďalej aj len-1. ucelená časť Diela a 2. ucelená časť Diela spolu aj len-Dielo/stavba).
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v predmetných súťažných podkladoch.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 6 874 211.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
71320000 Inžinierske projektovanie
71300000 Inžinierske služby
71336000 Inžinierske podporné služby
45220000 Inžinierske práce a stavebné práce
45100000 Príprava staveniska
45111300 Demontážne práce
45262640 Práce na zlepšenie životného prostredia
45112700 Terénne úpravy
71330000 Rôzne inžinierske služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Stavba (Dielo) je delené na stavebné objekty (ďalej len SO) a na prevádzkové súbory (ďalej len PS) nasledovne:
Členenie stavebných objektov:
SO 01 HLAVNÝ OBJEKT DIELNÍ + ADMINISTRATÍVA, UČILIŠTE
SO 01.1Architektonické a stavebné riešenie
SO 01.2Statika stavby
SO 01.3Vnútorné silnoprúdové a slaboprúdové rozvody
SO 01.4Vykurovanie
SO 01.5Vzduchotechnika
SO 01.6Zdravotechnika
Členenie prevádzkových súborov:
PS 01VÝŤAH
Kapacity, plošná a priestorová bilancia
Celková výmera areálu SND - 17 410,00 m2
Obostavaný priestor - 42 335,89 m3
Zastavaná plocha objektu - 4 488,07 m2
Podlahová plocha 1.PP - 640,00 m2
Podlahová plocha 1.NP - 4 394,33 m2
Podlahová plocha 2.NP - 1 708,17 m2
Podlahová plocha 3.NP - 781,44 m2
Celková podlahová plocha objektu SO 01 - 7 523,94 m2.
Hlavným účelom tohto predmetu zákazky, Diela/stavby je dosiahnutie dobrého stavebno-technického stavu Budovy/objektu Umelecko-dekoračných dielní SND, zodpovedajúcich pracovných podmienok pre zamestnancov SND, a to v súlade s cieľom zabezpečiť zodpovedajúci kvalitatívny stav budov, ktoré sú v majetku Slovenskej republiky.
Cieľom Diela/stavby je zlepšenie stavebnotechnického stavu Budovy/objektu Umelecko-dekoračných dielní SND pod názvom Obnova budovy Umelecko-dekoračných dielní SND, jej energetickej hospodárnosti, t.j. realizácia takých opatrení, ktorými sa dosiahne úspora globálneho ukazovateľa (§ 2 ods. 1 vyhlášky Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky č. 364/2012 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon č. 555/2005 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov), minimálne na úrovni 30 %, ako aj predĺženie životnosti Budovy/objektu Umelecko-dekoračných dielní SND formou eliminácie degradačných procesov na nosné a nenosné konštrukcie a zvýšenie hygienického štandardu.
Ide o zmiešanú zákazku podľa § 30 ods. 1 zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení (ďalej len-zákon), a to o zákazku na stavebné práce, kde úspešný uchádzač/Zhotoviteľ zabezpečuje aj vypracovanie PDRS, súvisiacu inžiniersku činnosť počas realizácie, ako aj vypracovanie PDSVS.