Latvija-Mārupes novads: Biroja un skaitļošanas tehnika, aprīkojums un piederumi, izņemot mēbeles un programmatūru
2021/S 201-522432
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Demonstrācijas iekārtu piegāde Mārupes novada pašvaldības iestādēm
Atsauces numurs: MNP 2021/51
II.1.2)Galvenās CPV kods30000000 Biroja un skaitļošanas tehnika, aprīkojums un piederumi, izņemot mēbeles un programmatūru
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 2
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 2
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Interaktīvo tāfeļu un ekrānu piegāde Mārupes pamatskolai
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)30000000 Biroja un skaitļošanas tehnika, aprīkojums un piederumi, izņemot mēbeles un programmatūru
30195200 Elektroniskās tāfeles vai piederumi
30231300 Displeja ekrāni
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Interaktīvā ekrāna (digitālā mācību līdzekļa) piegāde PII “Zeltrīti”
Daļas numurs: 2