Sosiaalipalvelut ja muut erityispalvelut – hankintasopimukset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Työterveyshuollon palveluiden hankinta
Viitenumero: VAKEDno-2023-3101
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi85147000 Työterveyshuollon palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Hankinnan kohteena on työterveyshuollon palvelut sisältäen lakisääteiset työterveyshuollon palvelut sekä yleislääkäritasoisen sairaanhoidon Vantaan ja Keravan hyvinvointialueen henkilöstölle.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Hankinta on kuvattu tarjouspyynnön liitteenä olevassa palvelukuvauksessa.
Tilaaja pitää itsellään option mahdollisten lisäpalveluiden, kuten hr:n ja esihenkilöiden käyttöön tarkoitetun digitaalisen työkyvyn tuen sovelluksen, tilaamiseen.