Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
ACHIZITIE MICROBUZ NEPOLUANT CU STATIE DE REINCARCARE PENTRU VEHICULE ELECTRICE IN COMUNA BARNOVA, JUDETUL IASI
Număr de referinţă: 4540690
II.1.2)Cod CPV principal
34114400 Microbuze
II.1.4)Descriere succintă:
Dezvoltare durabila a transportului verde in Comuna Barnova, Judetul Iasi – dotarea cu microbuz nepoluant si instalare statie de reincarcare.
Obiectul contractului este achizitia unui microbuz nepoluant pentru transport public de persoane si a unei statii de reincarcare, finantat prin PNRR/2022/C10/I.1.1 si PNRR/2022/C10/I.1.3, Runda 1.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 1 476 810.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
ACHIZITIE MICROBUZ NEPOLUANT SI STATIE DE REINCARCARE PENTRU VEHICULE ELECTRICE IN COMUNA BARNOVA, JUDETUL IASI, conf. caiet de sarcini