Szolgáltatások - 522580-2018
Magyarország-Székesfehérvár: Élelmezési szolgáltatások
2018/S 228-522580
Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Közétkeztetés 2018-2020
Hivatkozási szám: EKR000157122018
II.1.2)Fő CPV-kód
55520000 Élelmezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Székesfehérvári Intézményi Központ, továbbá a Ligetsori Óvoda által köznevelési intézmények részére közétkeztetési szolgáltatás biztosítása vállalkozási szerződések keretében
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Székesfehérvári SZC Váci Mihály Ipari Szakgim.
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Székesfehérvári SZC Váci Mihály Ipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma: a kollégiumi tagsági viszonnyal rendelkező tanulók részére közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (reggeli, ebéd, vacsora), igény esetén egyéb tanulóknál ebéd biztosításával a bázishelyhez (8000 Székesfehérvár, Berényi u. 105.) viszonyítva 500 m-es körzeten belül.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint ebéd: 30 fő/nap, reggeli: 10 fő/nap, vacsora: 20 fő/nap.
Szolgáltatással érintett napok száma legfeljebb: 388 nap
További információ a dokumentációban.
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Rész száma: 2
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium: közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi egyszeri étkezés (ebéd) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint ebéd: 103 fő/nap.
Kodály-Táncsics-Arany-Zentai-Széchenyi
Rész száma: 3
1. Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az általános iskola esetében az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 156 fő/nap, ebéd: 285 fő/nap, uzsonna: 156 fő/nap; diétás ebéd: 2 fő/nap. A gimnázium esetében az elmúlt időszak átlaga szerint ebéd: 25 fő/nap.
Szolgáltatással érintett napok száma legfeljebb: 348 nap
2. Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 164 fő/nap, ebéd: 276 fő/nap, uzsonna: 164 fő/nap, diétás ebéd: 6 fő/nap.
3. Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Telephelye Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 39 fő/nap, ebéd: 46 fő/nap, uzsonna: 39 fő/nap, diétás ebéd: 4 fő/nap.
4. Zentai Úti Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 170 fő/nap, ebéd: 331 fő/nap, uzsonna: 170 fő/nap, diétás ebéd: 8 fő/nap.
5. Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi egyszeri étkezés (ebéd) biztosításával
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint ebéd: 31 fő/nap.
József-Széna-Vasvári-Arany 1, 2-Németh
Rész száma: 4
1. Székesfehérvári József Attila Középiskolai Kollégium: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (reggeli, ebéd, vacsora) biztosításával a bázishelyhez (8000 Székesfehérvár, Széchenyi u. 13.) viszonyítva 500 m-es körzeten belül.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint reggeli: 42 fő/nap, ebéd: 48 fő/nap, vacsora: 42 fő/nap.
Szolgáltatással érintett napok száma legfeljebb: 418 nap
2. Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 232 fő/nap, ebéd: 440 fő/nap, uzsonna: 232 fő/nap, diétás ebéd: 2 fő/nap.
3. Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 94 fő/nap, ebéd: 251 fő/nap, uzsonna: 94 fő/nap.
4. Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 85 fő/nap, ebéd: 98 fő/nap, uzsonna: 85 fő/nap, diétás ebéd: 7 fő/nap.
5. Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Seregélyesi úti Telephelye: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 12 fő/nap, ebéd: 37 fő/nap, uzsonna: 12 fő/nap.
6. Székesfehérvári Németh László Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 220 fő/nap, ebéd: 417 fő/nap, uzsonna: 220 fő/nap, diétás ebéd: 2 fő/nap.
István-Ligetek-Vörösmartyk-Aranyok-Felsőv-Rákóczi
Rész száma: 5
1. Székesfehérvári István Király Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 145 fő/nap, ebéd: 235 fő/nap, uzsonna: 145 fő/nap, diétás ebéd: 5 fő/nap.
2. Ligetsori Óvoda Palotavárosi Tagóvodája: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 63 fő/nap, ebéd: 63 fő/nap, uzsonna: 63 fő/nap.
Szolgáltatással érintett napok száma legfeljebb: 475 nap
3. Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 145 fő/nap, ebéd: 248 fő/nap, uzsonna: 145 fő/nap.
4. Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola Farkasvermi úti Tagiskolája: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 41 fő/nap, ebéd: 65 fő/nap, uzsonna: 41 fő/nap.
5. Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Ligetsori Telephelye: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával- óvoda
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 15 fő/nap, ebéd: 16 fő/nap, uzsonna: 15 fő/nap, diétás ebéd: 1 fő/nap.
6. Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Ligetsori Telephelye: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával- iskola
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 5 fő/nap, ebéd: 6 fő/nap, uzsonna: 5 fő/nap.
7. Ligetsori Óvoda (székhely): Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 124 fő/nap, ebéd: 124 fő/nap, uzsonna: 124 fő/nap, diétás tízórai-ebéd-uzsonna: 1-1-1 fő/nap.
8. Felsővárosi Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 103 fő/nap, ebéd: 228 fő/nap, uzsonna: 103 fő/nap, diétás ebéd: 8 fő/nap.
9. Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása, napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna) biztosításával.
A szolgáltatást igénybe vevők létszáma az elmúlt időszak átlaga szerint tízórai: 128 fő/nap, ebéd: 248 fő/nap, uzsonna: 128 fő/nap, diétás ebéd: 6 fő/nap.