Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
18175 Vožtuvų ir manometrų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Maksimali Sutarties kaina: 1 p. o. d. 696,15; 2 p. o. d. 1 436,00; 3 p. o. d. 272,00; 4 p. o. d. 3 103,55.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
1 p. o. d. – Magnetiniai vožtuvai
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1 p. o. d. 696,15 EUR be PVM.
2 p. o. d. – Solenoidiniai vožtuvai
Pirkimo dalies Nr.: 2
2 p. o. d. 1 436,00 EUR be PVM.
3 p. o. d. – Aušinimo sistemos skysčio vožtuvas
Pirkimo dalies Nr.: 3
3 p. o. d. 272,00 EUR be PVM.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
4 p. o. d. 3 103,55 EURbe PVM