S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Odber vzoriek podzemných vôd a meranie terénnych parametrov in situ na obdobie rokov 2024-2025
Referenčné číslo: 706-2769/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV
90733700 Služby na monitorovanie a kontrolu znečistenia spodnej vody
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je vykonanie odberu vzoriek podzemných vôd a meranie parametrov in situ vo viacúrovňových piezometrických vrtoch na území Žitného ostrova a vybraných objektoch Štátnej hydrologickej siete na Slovensku v súlade s každoročne schvaľovaným Dodatkom k rámcovému programu monitorovania vôd Slovenska Ministerstvom životného prostredia Slovenskej republiky (MŽP SR).
Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je v Kapitole (B) Opis predmetu zákazky. Zákazka je rozdelená do 2 častí v závislosti od územia, na ktorom sa služba bude poskytovať.
Verejný obstarávateľ upozorňuje, že uvedenú službu je možné vykonať len v súlade s § 4b ods. 8 zákona č.364/2004 Z.z. vodný zákon v platnom znení.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 393 698.19 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Časť 1 Odber vzoriek a meranie - západné Slovensko a Žitný ostrov
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
800 odberov zo 164 objektov počas rokov 2024 a 2025 , pričom 1 rok predstavuje 400 odberov
Časť 2 Odber vzoriek a meranie - stredné a východné Slovensko
Časť č.: 2
690 odberov zo 191 objektov počas rokov 2024 a 2025 , pričom 1 rok predstavuje 345 odberov