Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18266 Kuro filtrų, smulkių kuro siurblio detalių ir greitmačio 3SL dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) Pirkimo objekto dalis (toliau – p. o. d.):
1 p. o. d. Kuro filtrai ir smulkios kuro siurblio detalės;
2 p. o. d. Greitmačio 3SL dalys;
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 p. o. d.– Kuro filtrų ir smulkių kuro siurblio detalių pirkimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
1 p. o. d. 1 772,80 EUR be PVM
2 p. o. d. – Greitmačio 3SL dalių pirkimas
Lot nº: 2
2 p. o. d. 1 550,05 EUR be PVM