Usługi społeczne i inne szczególne usługi – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa cateringu na potrzeby pasażerów Salonów
Numer referencyjny: 190/PN/ZP/TLLZP/23
II.1.2)Główny kod CPV55522000 Usługi dostarczania posiłków do przedsiębiorstw transportowych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa cateringu na potrzeby pasażerów Salonów, znajdujących się na Terminalu Lotniska im. F. Chopina w Warszawie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do tylko jednej części
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 1
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa cateringu do salonu Preludium.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV55522000 Usługi dostarczania posiłków do przedsiębiorstw transportowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa cateringu na potrzeby Salonu Preludium w okresie 24 miesięcy
Dostawa cateringu do salonu Bolero
Część nr: 2
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa cateringu na potrzeby Salonu Bolero w okresie 24 miesięcy