Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42413500 Automobiliniai keltuvai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas - Žmonių kėlimo bokštelis
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42400000 Kėlimo ir krovimo įrenginiai ir dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas: