Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
Există unele erori care afectează modul în care sunt afișate anunțurile din formularele electronice. Încercăm să rezolvăm problema. Între timp, vă rugăm să consultați pagina noastră dedicată pentru mai multe informații și îndrumări.
Au început înscrierile la cel de-al 4-lea atelier cu reutilizatorii TED, care va avea loc la 14 decembrie 2023.
Bunuri - 523208-2023
România-Ghercești: Strung CNC
2023/S 166-523208
Anunț de participare
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Strung cu comanda numerica 3 axe (2 bucati)
Număr de referinţă: 2326144_2023_PAAPD1429385
II.1.2)Cod CPV principal
42621100 Strung CNC
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectul contractului il reprezinta achizitionarea a 2 bucati "Strung cu comanda numerica 3 axe". Cantitatea estimata necesara este de 2 bucati. Avand in vedere faptul ca obiectul principal al contractului este achizitionarea a 2 buc. "Strung cu comanda numerica 3 axe", tipul de contract propus este contract de furnizare in conformitate cu prevederile Anexei la H.G. nr. 395/2016 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achizitie publice din Legea nr.98/2016. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor va fi de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 1 000 000.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Strung cu comanda numerica 3 axe - doua (2) bucati. A se vedea Caietul de sarcini