Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Služba ekonomického personálního a mzdového informačního systému pro Digitální informační agenturu
II.1.2)Hlavní kód CPV
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění je: a) provedení analýzy požadavků a technické připravenosti, zpracování cílového konceptu a akceptace cílového konceptu, b) zřízení a zprovoznění provozního (PaaS i SaaS) prostředí, c) poskytnutí licencí k užívání služeb EKIS / PIS, d) instalace a implementace služeb EKIS / PIS, e) integrace služeb EKIS / PIS se systémy napojenými na interní a externí rozhraní, f) zpracování odpovídající dokumentace (provozní, administrátorské, bezpečnostní a uživatelské), g) školení (administrátorů, uživatelů), h) provedení ověřovacího (testovacího) provozu; i) zahájení ostrého provozu Systému včetně migrace aktuálních dat, j) zajištění tzv. postimplementační fáze; k) technická podpora, servis a údržba Systému vč. legislativního update a upgrade; l) rozvoj Systému dle ad-hoc objednávek. Bližší specifikace předmětu Veřejné zakázky je upravena v Zadávací dokumentaci.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 55 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
72263000 Implementace programového vybavení
72222300 Služby informačních technologií
72260000 Služby programového vybavení
72416000 Poskytovatelé aplikačních služeb
72415000 Webová operační hostingové služby
72600000 Výpočetní podpora a poradenské služby
72300000 Datové služby
72317000 Ukládání dat
72321000 Databázové služby s přidanou hodnotou
II.2.4)Popis zakázky: