Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: 23/49
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod63712400 Parkeringstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Upphandlingen av parkeringsbevakning omfattar:
- Rondering
- Bortforsling av fordon
- Utställande av kontrollavgifter
- Kundtjänst
- Skyltning
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)98351000 Parkeringsförvaltning
98351100 Bilparkeringstjänster
98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: