Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Offerteaanvraag Leidraad BOR-beheersysteem, 2022-2026
Referenznummer der Bekanntmachung: Z-22-106684
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het doel van de opdracht is om zo efficiënt en effectief mogelijk beheer op de openbare ruimte uit te oefenen door een beheeromgeving in te richten die het beste past bij de eisen en wensen van de opdrachtgever. De hoofduitgangspunten van deze opdracht zijn:
- Een beheeromgeving inrichten die voldoet aan alle eisen die in bijlage G – ‘Eisen Stadskanaal BOR-systeem’ zijn benoemd.
- De implementatie van het StUF-Geo IMGeo berichtenverkeer tussen de nieuwe beheersoftware en de Geo-applicatie ‘dg DIALOG BGT’.
- Aansluiting zoeken bij de landelijke standaarden, waaronder de migratie naar IMBOR.
- Het inrichten van een koppeling met het kadaster o.b.v. de WIBON.
- Zo goed mogelijk inspelen op de wensen die in bijlage H – ‘Wensen Stadskanaal BOR-systeem’ zijn benoemd.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Minimale drempelbedrag van € 250.000 met een contracts duur van 8 jaar