Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Изпълнение на строителни и монтажни работи на съществуващи сгради, обекти, съоръжения и прилежащи към тях терени за нуждите на община Варна по обособени позиции — за обособена позиция № 2
II.1.2)Основен CPV код45000000 Строителни и монтажни работи
II.1.4)Кратко описание:
Основен ремонт на покривна и подова конструкция на спортна зала за борба „Простор“, община Варна с идентификатор 10135.2556.351.2
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45000000 Строителни и монтажни работи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
1. Изпълнение на СМР съгласно работен проект, предписанията и заповедите в заповедната книга, в т.ч. предвидените с количествено-стойностната сметка СМР.
2. Доставка и влагане в строителството на необходимите и съответстващи на инвестиционния проект строителни продукти.
3. Производство и/или доставка на строителни детайли/елементи и оборудване и влагането им в строежа.
4. Уведомяване на възложителя за възникналата необходимост от допълнително проектиране.
5. Извършване на необходимите изпитвания и лабораторни изследвания.
6. Съставяне на строителни книжа и изготвяне на екзекутивната документация на строежа.
7. Участие в процедурата по въвеждане на строежа в експлоатация.
8. Отстраняване на недостатъците, установени при предаването на строежа и въвеждането му в експлоатация.
9. Отстраняване на проявени дефекти през гаранционните срокове, определени с договора.