Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga razminiranja prema idejnom planu „Područje planinskog masiva Velebit, 22. dio
Referentni broj: 185/23
II.1.2)Glavna CPV oznaka90523300 Usluge čišćenja mina
II.1.4)Kratak opis:
Usluga razminiranja prema idejnom planu: „Područje planinskog masiva Velebit, 22. dio, oznake: PRLSLOV-001-01-23 u Ličko-senjskoj županiji, tlocrtne površine: 385.232 m2
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 496 178.82 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a90523300 Usluge čišćenja mina
II.2.4)Opis nabave: