Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
QMMO23-2653_Raamovereenkomst voor de aankoop van posterpanelen en toebehoren_KANDIDAATSTELLING
Referentienummer: KULeuven-QMMO23-2653_KANDIDAATSTELLING-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie22000000 Drukwerk en aanverwante producten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Raamovereenkomst voor de aankoop van posterpanelen en toebehoren