2. Zadávanie tejto zákazky sa realizuje elektronickým prostriedkom Elektronické verejné obstarávanie, vedenom a sprístupnenom Úradom vlády Slovenskej republiky, dostupnom na webovom sídle https://www.isepvo.sk/.
3.Dokumenty potrebné na vypravovanie ponuky a na preukázanie splnenia podmienok účasti (v editovateľnej podobe) sú v súlade so zákonom od uverejnenia oznámenia o vyhlásení VO prístupné v rámci IS EVO predmetného VO, ako aj v profile verejného obstarávateľa na portáli https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavaniezakaziek/ dokumenty/478768.
5. Verejný obstarávateľ odporúča záujemcom, resp. uchádzačom, aby si dôsledne kontrolovali svoje používateľské konto, zriadené v IS EVO, počas celého procesu VO.