29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Kompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (warstwa wiążąca i ścieralna) na potrzeby spółki Dolina Krynki Sp. z o.o.
Numer referencyjny: DK.DZ-DB.Db.263.4.2023
II.1.2)Główny kod CPV
44113800 Materiały do układania nawierzchni drogowych
II.1.4)Krótki opis:
1. Kompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (podbudowa, warstwa wiążąca i
ścieralna) na potrzeby spółki Dolina Krynki Sp. z o.o.
2. Miejscem realizacji dostawy jest pas drogi powiatowej nr 1287B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany – Rudaki
3. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków
Zamówienia)
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
44113600 Bitum i asfalt
45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Kompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (warstwa wiążąca i ścieralna) na potrzeby spółki Dolina Krynki Sp. z o.o. do realizacji zadania inwestycyjnego pt.: „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 1287B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany – Rudaki”.
2. Zamówienie obejmuje:
1) dostawę betonu asfaltowego AC16W dla KR2 na warstwę wiążącą, grubość warstwy 4 cm – 43 061 m2,
2) oczyszczenie mechaniczne i skropienie warstwy wiążącej przed ułożeniem warstwy ścieralnej – 43 061 m2,
3) dostawę betonu asfaltowego AC11S dla KR2 na warstwę ścieralną, grubość warstwy 4 cm – 42 293 m2,
3. Miejscem realizacji dostawy jest droga powiatowa nr 1287B Trejgle – Białogorce – Ozierany Wielkie – Łosiniany – Rudaki.
4. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).