Došlo je do tehničke greške koja utječe na prikaz URL-ova u obavijestima e-obrazaca. Nastojimo što prije riješiti taj problem. U međuvremenu predlažemo da uklonite zarez (ili eventualne druge posebne znakove) na kraju URL-a. Ispričavamo se zbog neugodnosti.
Roba - 523707-2022
Hrvatska-Zadar: Vozila za odvoz smeća
2022/S 185-523707
Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Roba
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava specijalnog vozila za sakupljanje, sabijanje i prijevoz komunalnog otpada sa potisnom pločom zapremnine spremnika 16 m3 (1 kom) putem financijskog leasinga
Referentni broj: 71-22-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34144510 Vozila za odvoz smeća
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave obuhvaća nabavu specijalnog vozila za sakupljanje, sabijanje i prijevoz komunalnog otpada sa potisnom pločom zapremnine spremnika 16 m3 (1 kom) za potrebe Društva sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.
Predmet nabave se financira putem financijskog leasinga na razdoblje od 60 mjeseci.
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave obuhvaća nabavu specijalnog vozila za sakupljanje, sabijanje i prijevoz komunalnog otpada sa potisnom pločom zapremnine spremnika 16 m3 (1 kom) za potrebe Društva sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave se financira putem financijskog leasinga na razdoblje od 60 mjeseci.