29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 524171-2023
Polska-Warszawa: Odczynniki laboratoryjne
2023/S 166-524171
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWY ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORÓW DO BADAŃ HEMATOLOGICZNYCH
Numer referencyjny: 11/08/23
II.1.2)Główny kod CPV
33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.1.4)Krótki opis:
Wykonawca może zaoferować wyłącznie produkty będące wyrobami medycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 974) oraz przeznaczone do diagnostyki in vitro.
Zestawienie odczynników, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych zawiera załącznik nr 1 – formularz asortymentowo-cenowy.
Zestawienie wymaganych parametrów technicznych analizatorów i odczynników zawiera załącznik nr 1a – opis przedmiotu zamówienia.
Zestawienie ocenianych parametrów analizatora głównego i odczynników zawiera załącznik nr 1b – parametry oceniane.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 221 513.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) dzierżawę analizatorów do wykonywania badań z zakresu hematologii wraz z wyposażeniem (głównego - automatycznego analizatora hematologicznego typu CBC-5DIFF z kompatybilnym technologicznie i odczynnikowo aparatem typu back-up, stanowiącym jednolity zwalidowany system analityczny), pracujących na tych samych odczynnikach, z wyjątkiem odczynnika do retikulocytów wraz z wyposażeniem dodatkowym w okresie 24 miesięcy
b) sukcesywne dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów eksploatacyjnych do zaoferowanych analizatorów w okresie 24 miesięcy;
c) wykupienie uczestnictwa w programie kontroli zewnątrzlaboratoryjnej Randox RQ 9118 B – cykl 58, 59, 60, 61; EQAhem-SOWA-med.: ocena mikroskopowa rozmazu krwi obwodowej 1x w roku;
d) dostarczenie pakietu startowego w celu uruchomienia analizatorów i przeprowadzenia instruktażu wstępnego oraz przeszkolenie pracowników wskazanych przez Zamawiającego w zakresie prawidłowej eksploatacji wydzierżawionych analizatorów;
e) podłączenie analizatorów do laboratoryjnego systemu informatycznego współpracującego z systemem szpitalnym (ProfLAb-LIS /Clinninet-HIS);
f) usługi serwisowe w okresie dzierżawy analizatorów wraz z wyposażeniem na zasadach określonych w SWZ;
g) zapewnienie merytorycznej opieki w zakresie interpretacji wyników badań z podaniem danych personalnych i kontaktowych osoby odpowiedzialnej w/w zakresie przez cały okres użytkowania analizatorów.