Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Fiscaal-juridisch advies m.b.t. en behandeling van OZB-aanslagen.
Referentienummer: 2023/007/FIT-VH
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79220000 Fiscale dienstverlening
II.1.4)Korte beschrijving:
Als eigenaar en gebruiker van vastgoed in de stad Rotterdam ontvangt Hogeschool Rotterdam jaarlijks OZB-aanslagen van de gemeente Rotterdam (De totale OZB lasten voor Hogeschool Rotterdam bedragen in 2022 circa € 1,1 mln). Hogeschool Rotterdam zoekt een partij die deze (voorlopige) aanslagen toetst en daar waar nodig in overleg treed met de Gemeente of bezwaar aantekent om te komen tot een reële aanslag. Hogeschool Rotterdam zoekt een strategische samenwerkingspartner die in deze behoefte kan voorzien.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Fiscaal-juridisch advies m.b.t. en behandeling van OZB-aanslage
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79220000 Fiscale dienstverlening
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt op basis van historische gegevens € 65.000 (exclusief BTW) per jaar. De totale geraamde waarde van de raamovereenkomst is maximaal € 350.000 (exclusief BTW) incl. verlengingen.