II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa drutów do spawania dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 273-5
Numer referencyjny: 701903282-1
II.1.2)Główny kod CPV44315100 Akcesoria spawalnicze
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) zwanej w treści SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
Zamówienie obejmuje dostawę drutów do spawania dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.-nr grupy 273-5.Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 6. Szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 276 742,00 kg drutów do spawania.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku Nr 2 SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 6 Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
DRUT DO SPAWANIA – SPG1 – PRĘTY
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44315100 Akcesoria spawalnicze
II.2.4)Opis zamówienia:
1.1 DRUT DO SPAWANIA SPG1 2,00MM GOŁY PRĘTY 330,000 kg
1.2 DRUT DO SPAWANIA SPG1 2,50MM GOŁY PRĘTY 250,000 kg
1.3 DRUT DO SPAWANIA SPG1 3,00MM GOŁY PRĘTY 733,000 kg
1.4 DRUT DO SPAWANIA SPG1 3,25MM GOŁY PRĘTY 1 035,000 kg
1.5 DRUT DO SPAWANIA SPG1 4,00MM GOŁY PRĘTY 1 148,000 kg
1.6 DRUT DO SPAWANIA SPG1 5,00MM GOŁY PRĘTY 150,000 kg
DRUT DO SPAWANIA – SG2=G3S1=ER 70S-6 – MIEDZIOWANY SZPULE
Część nr: 2
2.1 DRUT DO SPAWANIA SG2=G3S1=ER 70S-6 0,80MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE 2 108,000 kg
2.2 DRUT DO SPAWANIA SG2=G3S1=ER 70S-6 1,00MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE 1 424,000 kg
2.3 DRUT DO SPAWANIA SG2=G3S1=ER 70S-6 1,20MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE 53 161,000 kg
2.4 DRUT DO SPAWANIA SG2=G3S1=ER 70S-6 1,60MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE 290,000 kg
DRUT DO SPAWANIA – SG3=G4S1=ER70S-6 – MIEDZIOWANY SZPULE, BECZKA
Część nr: 3
3.1 DRUT DO SPAWANIA SG3=G4S1=ER 70S-6 0,80MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE 699,000 kg
3.2 DRUT DO SPAWANIA SG3=G4S1=ER 70S-6 1,00MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE 895,000 kg
3.3 DRUT DO SPAWANIA SG3=G4S1=ER 70S-6 1,20MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE 89 149,000 kg
3.4 DRUT DO SPAWANIA SG3=G4S1=ER 70S-6 1,20MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY BECZKA 80 000,000 kg
DRUT LITY DO SPAWANIA – MIEDZIOWANY – SZPULA, BECZKA
Część nr: 4
4.1 DRUT LITY DO SPAWANIA MIG 75=LNM MONIVA=OK ARISTOROD 13.29=OK ARISTOROD 69 1,20MM PN-EN ISO 16834-A (G 69 4 M MN3NI1CRMO) AWS A5.28 (ER 110S-G) MIEDZIOWANY SZPULA GRANICA PLASTYCZNOŚCI DO 690N/MM2 5 000,000 kg
4.2 DRUT LITY DO SPAWANIA MIG 75=LNM MONIVA=OK ARISTOROD 13.29=OK ARISTOROD 69 1,20MM PN-EN ISO 16834-A (G 69 4 M MN3NI1CRMO) AWS A5.28 (ER 110S-G) MIEDZIOWANY BECZKA GRANICA PLASTYCZNOŚCI DO 690N/MM2 6 000,000 kg
DRUT PROSZKOWY DO NAPAWANIA
Część nr: 5
5.1 DRUT RDZENIOWY PROSZKOWY DO NAPAWANIA MF1-GF-45-P COREWELD A 450 1,20MM DIN 8555 SZPULE 225,000 kg
5.2 DRUT RDZENIOWY PROSZKOWY DO NAPAWANIA MF6-GF-60-GP COREWELD A 600 1,20MM DIN 8555 SZPULE 2 170,000 kg
5.3 DRUT RDZENIOWY PROSZKOWY DO NAPAWANIA MF6-GF-60-GP COREWELD A 600 1,60MM DIN 8555 SZPULE 800,000 kg
5.4 DRUT RDZENIOWY PROSZKOWY DO NAPAWANIA I REGENERACJI MF1-GF-45GP COREWELD A 450R 1,20MM DIN 8555 SZPULE 255,000 kg
5.5 DRUT RDZENIOWY PROSZKOWY DO NAPAWANIA I REGENERACJI MF6-GF-60GP COREWELD A 600R 1,20MM DIN 8555 SZPULE 2 665,000 kg
DRUT LITY DO SPAWANIA I NAPAWANIA – DO STALI TRUDNOSPAWALNYCH RÓŻNOIMIENNYCH – SZPULA, BECZKA
Część nr: 6
6.1 DRUT LITY DO SPAWANIA I NAPAWANIA G18 8 MN=ER 307 SI=SG X15CRNIMN 18 8 1,20MM EN 12072 DIN 8556 ASME/AWS A5.9 DO STALI TRUDNOSPAWALNYCH RÓŻNOIMIENNYCH SZPULE 25 255,000 kg
6.2 DRUT LITY DO SPAWANIA I NAPAWANIA G18 8 MN=ER 307 SI=SG X15CRNIMN 18 8 1,20MM EN 12072 PN-EN ISO 14343-A DIN 8556 ASME/AWS A5.9 DO STALI TRUDNOSPAWALNYCH RÓŻNOIMIENNYCH BECZKA (SW 307 SI=CROMAMIG 307 SI=INERTFIL 307=LNM 307) 3 000,000 kg