Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa prętów ze stali w gatunku ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 271-2)
Nuorodos numeris: 701902868
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212500 Kampuočiai ir sekcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Zamówienie obejmuje dostawę prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212500 Kampuočiai ir sekcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pręty stalowe okrągłe wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Pręty stalowe kwadratowe wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Pręty stalowe płaskie wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:
Pręty stalowe sześciokątne
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pręty stalowe sześciokątne wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Pręty stalowe okrągłe i żebrowane do zbrojenia betonu
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pręty stalowe okrągłe i żebrowane do zbrojenia betonu wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 524245-2019
Polska-Katowice: Kątowniki i profile
2019/S 213-524245
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902868
II.1.2)Główny kod CPV
44212500 Kątowniki i profile
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pręty stalowe okrągłe
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Pręty stalowe kwadratowe
Część nr: 2
Pręty stalowe płaskie
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5