S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Výstavba staníc ZZS
Referenčné číslo: 2023/vystavba
II.1.2)Hlavný kód CPV
45216127 Stavebné práce na objektoch staníc záchrannej služby
II.1.4)Stručný opis:
Výber zhotoviteľa/ov stavieb realizácie celkového počtu 55 typových staníc ZZS v rámci celého územia Slovenskej republiky, resp. v každom kraji Slovenskej republiky. Typové objekty staníc ZZS (4 typy) sú kategorizované ako administratívne budovy s nepretržitou prevádzkou (24/7). Výsledkom verejného obstarávania je uzatvorenie Rámcovej dohody s viacerými uchádzačmi max. 12 s opätovným otvorením súťaže. Predmetom jednotlivých zákaziek pri opätovnom otvorení súťaže je vždy výstavba jednotlivej stanice ZZS podľa určeného typu na konkrétnom pozemku.
Podkladom pre Rámcovú dohodu a cenovú ponuku predloženú v rámci ponuky uchádzača v tomto verejnom obstarávaní je kompletná vzorová jednostupňová projektová dokumentácia v podrobnostiach realizačnej projektovej dokumentácie vrátane výkazu výmer.
Podkladom pre Zmluvu o dielo, ktorá bude výsledkom opätovného otvorenia súťaže, bude projektová dokumentácia osadenia stanice ZZS pre konkrétnu stavbu a lokalitu. Projektová dokumentácia osadenia stanice ZZS je dopracovaná vzorová jednostupňová projektová dokumentácia vrátane výkazu výmer, zahŕňajúca všetky podmienky, kritériá osadenia stanice ZZS pre konkrétny typ lokality/pozemku.
Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v časti E Opis predmetu zákazky a v časti D Obchodné podmienky.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 27 683 960.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
45000000 Stavebné práce
45210000 Stavebné práce na stavbe budov
II.2.4)Opis obstarávania:
Pre každý typový objekt stanice ZZS je vypracovaná kompletná vzorová jednostupňová projektová dokumentácia v podrobnostiach realizačnej projektovej dokumentácie vrátane výkazu výmer v nasledovnom označení:
Jednoposádková stanica ZZS typový objekt
Dvojposádková stanica ZZS - typový objekt
Dvojposádková stanica ZZS - typový objekt 2
Trojposádková stanica ZZS - typový objekt
Predmetom Rámcovej dohody je počet určený pre jednotlivé typové objekty, a to nasledovný:
Jednoposádková stanica ZZS typový objekt - 22 staníc
Dvojposádková stanica ZZS - typový objekt - 23 staníc
Dvojposádková stanica ZZS - typový objekt2 - 8 staníc
Trojposádková stanica ZZS - typový objekt - 2 stanice
Pre verejné obstarávanie a jeho výsledok je určený jednak finančný rámec určený predpokladanou hodnotou zákazky, zároveň ako rámec určený počtom 55 staníc v rámci celého územia SR a časový rámec s koncom platnosti Rámcovej dohody. Z Rámcovej dohody bude na základe opätovného otvorenia súťaže čerpané podľa aktuálnej potreby a možností verejného obstarávateľa naplniť cieľ projektu. Rámcová dohoda skončí uplynutím doby, na ktorú bude uzatvorená, alebo vyčerpaním finančného limitu, podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr. Predpokladaná hodnota zákazky uvedená v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania je zároveň rozpočtom určeným verejným obstarávateľom na predmet všetkých čiastkových zákaziek.