Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Diensten - 524325-2022
Nederland-Coevorden: Beplanten en onderhouden van groengebieden
2022/S 185-524325
Aankondiging van een opdracht
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Europees openbare aanbesteding "Plantsoenonderhoud"
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4)Korte beschrijving:
Het aangaan van een meerjarige overeenkomst met één of twee partijen die het plantsoenonderhoud gaan uitvoeren binnen de bebouwde kommen van de gemeente Coevorden. Aansluitend op de interne verdeling van de interne organisatie is deze aanbesteding verdeeld in twee percelen: perceel 1, Noord en perceel 2, Zuid.
Onder de werkzaamheden vallen onder meer:
- snoeiwerk
- onkruid wieden/schoffelen
- beplanting aanvullen (door gemeente zelf geleverd)
- blad en zwerfvuil ruimen
- graskanten steken
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 2
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1: Noord
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
- kanten steken
Perceel 1 Noord betreft de volgende kernen: Aalden, Zweeloo, Schoonoord, De Kiel, Sleen, Oosterhesselen, Geesbrug en Zwinderen.
Perceel 2: Zuid
Perceel nr.: 2
Perceel 2 Zuid betreft de volgende kernen: Coevorden, Dalen, Dalerpeel, Dalerveen, Steenwijksmoer en Wachtum.