Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bestrijding eikenprocessierups 2023-2027
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90922000 Schädlingsbekämpfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht bestaat uit het inspecteren van eiken op het voorkomen van de eikenprocessierups en het mechanisch bestrijden van de eikenprocessierups.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Indicatie per kalenderjaar:
• inspecteren bomen op de aanwezigheid van eikenprocessierups, 23.000 bomen per jaar;
• mechanische bestrijding (wegzuigen) eikenprocessierups, 3.000 bomen (hoofdzakelijk met hoogwerker).