Išankstinis informacinis skelbimas
Šiuo skelbimu siekiama sutrumpinti pasiūlymų priėmimo laikotarpį
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Ukrainos valstybinės mokesčių tarnybos programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Ukrainos valstybinės mokesčių tarnybos programinės įrangos kūrimo reitingo modulio, skirto vienos mokesčių sąskaitos kūrimo paslaugoms, pirkimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: