С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ-Свиленград ЕООД”
II.1.2)Основен CPV код
33600000 Фармацевтични продукти
II.1.4)Кратко описание:
Лекарствените продукти, предмет на настоящата поръчка са обособени в две позиции:
Обособена позиция № 1 „Лекарствени продукти, включени в Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък, която включва 262 номенклатурни единици.
Обособена позиция № 2 „Други лекарствени и помощни фармацевтични продукти“, която включва  180 номенклатурни единици.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 800 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция № 1 „Лекарствени продукти, включени в Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция № 1 „Лекарствени продукти, включени в Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък, която включва 262 номенклатурни единици. Прогнозните количества и характеристики на лекарствените продукти включени в номенклатурните единици са описани подробно в Техниеската спецификация за съответната обособена позиция и Документацията по обществената поръчка.
Обособена позиция № 2 „Други лекарствени и помощни фармацевтични продукти“
Обособена позиция №: 2
Обособена позиция № 2 „Други лекарствени и помощни фармацевтични продукти“, която включва  180 номенклатурни единици. Прогнозните количества и характеристики на лекарствените продукти включени в номенклатурните единици са описани подробно в Техниеската спецификация за съответната обособена позиция и Документацията по обществената поръчка.