Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Verwerking van de rijksbrede Monostroom PMD en Folie
Reference number: 202001080
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Aanbestedende dienst wil, mede namens de Deelnemende diensten, een Overeenkomst sluiten met één marktpartij die gedurende de looptijd de verwerking van de Monostroom PMD en Folie uitvoert. De ambitie is om al het aangeboden afval terug te brengen als nuttige toepassing zoals benoemd in de afval hiërarchie LAP3 (C1,C2 en C3).
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90514000 Refuse recycling services
II.2.4)Description of the procurement:
De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaar) van 2.073.066 KG.