Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Treasury Inforex rendszer fejlesztése
Numéro de référence: EKR000940052020
II.1.2)Code CPV principal72230000 Services de développement de logiciels personnalisés
II.1.4)Description succincte:
Keretmegállapodás keretében Treasury Inforex rendszer fejlesztése
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)72230000 Services de développement de logiciels personnalisés
II.2.4)Description des prestations:
Bloomberg dealing rendszerhez kapcsolódó új típusú (API megoldás) interface bevezetése és a Bloomberg oldalon módosított ügyletek automatikus feldolgozása az Inforexben. Az Inforex Deal API általános, bármely más ügyleti (dealing) rendszer is csatlakoztatható hozzá az átadott dokumentáció (Swagger UI) alapján. Az ajánlat tárgya az általános Inforex Deal API bevezetése és a Bloomberg dealing kapcsolat implementálása.