Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa układów sterujących hydraulicznych do obudów ścianowych GLINIK dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w 2018 roku
Reference number: 511800245
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa układów sterujących hydraulicznych do obudów ścianowych GLINIK dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w 2018 roku
Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 1. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
1. Układ sterujący hydrauliczny 14XFUNKCYJNY KPL 43MPA G009-01-18 OBUDOWA GLINIK 12/24-POZ SEKCJA LINIOWA I - 113 szt.
2. Układ sterujący hydrauliczny 14XFUNKCYJNY KPL 43MPA G009-02-18 OBUDOWA GLINIK 12/24-POZ SEKCJA LINIOWA II - 20 szt.
3. Układ sterujący hydrauliczny 14+4 FUNKCYJNY KPL 43 MPA G009-03-18 OBUDOWA GLINIK 12/24-POZ SEKCJA SKRAJNA - 4 szt.