Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Oftalmologický operační stůl
Spisové číslo: OŘN-75/23
II.1.2)Hlavní kód CPV
33192230 Operační stoly
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 kusů oftalmologických operačních stolů včetně poskytování záručních a pozáručních servisních služeb bez náhradních dílů po dobu 5 let.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 1 258 617.74 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Pořízení 2 kusů oftalmologických operačních stolů a poskytování pozáručních servisních služeb bez náhradních dílů po dobu 5 let. Více viz. ZD