Belgija-Briuselis: Bankų, galinčių atlikti mokėjimus eurais, daugiausiai SEPA erdvėje, atranka
2020/S 215-525901
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Bankų, galinčių atlikti mokėjimus eurais, daugiausiai SEPA erdvėje, atranka
Nuorodos numeris: SRB/CPN/1/2020
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas66000000 Finansinės ir draudimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Bankų, galinčių atlikti mokėjimus eurais, daugiausiai SEPA erdvėje, atranka Žr. IV.2.1) punktą.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)66000000 Finansinės ir draudimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: