Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Eluasemelt tõrjutus: probleemipuu analüüs ja poliitikainstrumentaariumi loomine
Viitenumber: EMPL/2020/OP/0013
II.1.2)CPV põhikood75110000 Üldised avalikud teenused
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 500 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Eluasemelt tõrjutus: probleemipuu analüüs ja poliitikainstrumentaariumi loomine.
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Asuntomarkkinoilta syrjäytyminen: ongelmakaavion analysointi ja toimintapoliittisen välineistön tuottaminen
Viitenumero: EMPL/2020/OP/0013
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi75110000 Yleiset julkiset palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Katso hankinta-asiakirjat.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 500 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Asuntomarkkinoilta syrjäytyminen: ongelmakaavion analysointi ja toimintapoliittisen välineistön tuottaminen.