Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 526130-2022
Rumänien-Timișoara: Analysegeräte
2022/S 186-526130
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Deschizător de tuburi de mare viteză
Referenznummer der Bekanntmachung: 09214/21.09.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38432000 Analysegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Achizitie Deschizător de tuburi de mare viteză 1 buc., conform cerințelor Caietului de sarcini, pentru realizarea proiectului cu titlul: “ICT – Centru interdisciplinar de specializare inteligentă în domeniul chimiei biologice RO-OPENSCREEN”.
Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este: 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Termenul limita pana la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Autoritate contractanta va raspunde doar la solicitările de clarificări adresate pana la termenul limita stabilit.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 209 952.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
51430000 Installation von labortechnischen Anlagen
79632000 Personalschulung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Achiziție Deschizător de tuburi de mare viteză 1 buc., conform cerințelor Caietului de sarcini, pentru realizarea proiectului cu titlul: “ICT – Centru interdisciplinar de specializare inteligentă în domeniul chimiei biologice RO-OPENSCREEN”.