II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
NABAVA RAČUNALNE I MULTIMEDIJSKE OPREME GRUPA 1. MREŽNA OPREMA GRUPA 2. POSLUŽITELJI GRUPA 3. RAČUNALNA OPREMA GRUPA 4. MULTIMEDIJA
Referenznummer der Bekanntmachung: 007-226-4-2022 EVV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30230000 Computerbezogene Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je: NABAVA RAČUNALNE I MULTIMEDIJSKE OPREME
Sredstva su osigurana kroz projekt “RCK Ruđera Boškovića” financiranog iz Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali. (2014.-2020.), Broj Ugovora/referentna oznaka projekta UP.03.3.1.04.0012...
Glavni CPV: 30230000-0 Računalna oprema
30213000-5 Osobna računala
48821000-9 Mrežni poslužitelji
32420000-3 Mrežna oprema
32322000-6 Multimedijska oprema
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 844 953.60 HRK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30230000 Computerbezogene Geräte
32420000 Netzausrüstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Jamstveni rok: / Gewichtung: 10 bodova
Preis - Gewichtung: 90 bodova
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
48821000 Netzwerkserver
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
GRUPA 3. RAČUNALNA OPREMA
Los-Nr.: 3
30213000 Personalcomputer
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
32322000 Multimediaausrüstung
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Referentni broj: 007-226-4-2022 EVV
II.1.2)Glavna CPV oznaka30230000 Računalna oprema
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 844 953.60 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a30230000 Računalna oprema
32420000 Mrežna oprema
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
48821000 Mrežni poslužitelji
II.2.1)Naziv:
Grupa br.: 3
30213000 Osobna računala
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
32322000 Multimedijska oprema