Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 52631-2017
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Różne usługi inżynieryjne
2017/S 029-052631
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Roboty związane z obsługą, konserwacją, naprawą ciągników podwieszanych spalinowych w JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Numer referencyjny: 64/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV
71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.4)Krótki opis:
Roboty związane z obsługą, konserwacją, naprawą ciągników podwieszanych spalinowych w JSW S.A. KWK „Pniówek”
Termin wykonania zamówienia: 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: