Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostarczenie urządzeń sieciowych, serwerów, komputerów, podzespołów komputerowych oraz oprogramowania biurowego na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie
Referenznummer der Bekanntmachung: WO-IV.272.11.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32420000 Netzausrüstung
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostarczenie serwerów i wydajnych stacji graficznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213000 Personalcomputer
48820000 Server
30231300 Bildschirme
dostarczenie przełączników sieciowych na potrzeby przejść granicznych
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32420000 Netzausrüstung
dostarczenie przełączników sieciowych KVM
Los-Nr.: 3
dostarczenie przełączników sieciowych na potrzeby Wydziału Organizacji i Kadr.
Los-Nr.: 4
dostarczenie podzespołów komputerowych oraz oprogramowania biurowego.
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30236000 Diverse Computerausrüstungen
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme