Építési beruházás - 526452-2017
Magyarország-Budapest: Közút építése
2017/S 250-526452
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés az M44 gyorsforgalmi út Kondoros–Békéscsaba közötti szakasz (PST: A044.03) kivitelezése tárgyában.
II.1.2)Fő CPV-kód
45233120 Közút építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45223700 Pihenőhely építése
65000000 Közművek, közhasznú szolgáltatások
31600000 Villamos berendezések és készülékek
45315300 Villamos hálózati szerelés
45315600 Alacsony feszültségű szerelés
45315500 Közepes feszültségű szerelés
45210000 Magasépítési munka
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
„A”szakasz: M44 gyorsforgalmi út építése a 99+910 – 100+800 km sz. szakaszon.
44. sz. főút korrekciója az M44 felett különszintű átvezetéssel 1500 m hosszban; szabad nyílás 15,24+27,36+15,24m.
5db párhuzamos földútszakasz, hírközlési hálózat, elektromos légvezeték kiváltása.
„B” szakasz: M44 gyorsforgalmi út építése a 100+800 – 117+530 km sz. szakaszon, egy pár egyszerű pihenőhely kialakításával, ÜHK hálózattal.
4644. j. út korrekciója az M44 felett különszintű átvezetéssel,1000m hosszban; szabad nyílás 17,04+26,56+17,04m.
44. és 47. sz. főutak közös szakaszának korrekciója, körforgalmú csomópont építésével.
4 db földút átvezetés az M44 felett szabad nyílások 43,6m;37,0m; 38,5m; 43,6m, 1 db csatorna keresztezés, szabad nyílás 4,1m, 24 db párhuzamos földút szakasz.
Ívóvízvezeték, gázvezeték, kis-, közép-, nagyfeszültségű légvezeték, hírközlési hálózatok kiváltása védelembe helyezése.
„C” szakasz: Fürjesi csomópont a 44. sz. főúthoz körforgalmú csomóponttal kapcsolódva, felhajtóág az M44 felett külön szintben átvezetve, szabad nyílás 43,6m.
A tárgyi építési beruházás oszthatatlan szolgáltatásnak minősül.