Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vispārīgā vienošanās elektroenerģijas piegādei Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai, tās struktūrvienību un kapitālsabiedrību vajadzībām
Referenznummer der Bekanntmachung: RVP 2023/1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 3 352 934.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09310000 Elektrizität
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atsauces numurs: RVP 2023/1
II.1.2)Galvenās CPV kods09310000 Elektrība
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 3 352 934.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)09310000 Elektrība
II.2.4)Iepirkuma apraksts: