Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
DNS Architektonické a inžinierske služby
Referenčné číslo: MAR 3/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV71250000 Architektonické a inžinierske služby a dozor
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je zriadenie DNS. Cieľom DNS je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy. DNS bude slúžiť na zadávanie zákaziek týkajúcich sa architektonických a inžinierskych služieb bežne dostupných na trhu, v rámci DNS sa budú priebežne realizovať jednotlivé zákazky. DNS je zriadený na dobu trvania max. 4 roky (48 mesiacov). Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa a zákazky v ňom bude zadávať iba verejný obstarávateľ.
DNS je rozdelený do kategórií:
1. kategória Architektonické, stavebné a inžinierske služby, projektovanie, autorský dozor
2. kategória Inžinierske služby, projektovanie
3.kategória Stavebný dozor
4. kategória Geologické a hydrogeologické služby
5. kategória Geografické a topografické služby
6. kategória Služby znalcov
7. kategória Inžinierska činnosť
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV71240000 Architektonické, inžinierske a plánovacie služby
71322100 Výpočet stavebných nákladov pri stavebno-inžinierskych prácach
71520000 Stavebný dozor
71300000 Inžinierske služby
71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov
71351200 Geologické a geofyzikálne služby
71351730 Geologický prieskum
71355200 Topografické (kartografické) merania
71319000 Služby znalcov (expertíza)
71330000 Rôzne inžinierske služby
71351000 Geologické, geofyzikálne a iné vedecké prieskumné služby
II.2.4)Opis obstarávania: