II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rękawic roboczych i ochronnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701801987
II.1.2)Main CPV code18141000 Work gloves
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa rękawic roboczych i ochronnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 9 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Rękawica ochronna 5xpalcowa o zwiększonej manualności przeznaczona do prac elektrycznych
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)18141000 Work gloves
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Rękawica ochronna 5xpalcowa tkaninowa częściowo powlekana z mankietem ściągaczowym
Lot No: 2
Rękawica ochronna 5xpalcowa do ochrony przed zagrożeniami chemicznymi
Lot No: 3
Rękawica ochronna 5xpalcowa powlekana z mankietem ściągaczowym
Lot No: 4
Rękawica ochronna spawalnicza 5xpalcowa długa typ "a"
Lot No: 5
Rękawica ochronna 5xpalcowa skórzano-tkaninowa
Lot No: 6
Rękawica ochronna 5xpalcowa o zwiększonej wytrzymałości na przecięcia
Lot No: 7
Rękawica ochronna 5xpalcowa skórzano-tkaninowa o zwiększonej manualności
Lot No: 8
Rękawica gospodarcza gumowa flokowana
Lot No: 9