II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701802018
II.1.2)Main CPV code34312600 Rubber conveyor belts
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie 1 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1000 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34312600 Rubber conveyor belts
II.2.4)Description of the procurement:
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO - GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1000 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 1410,00 m
Zadanie 2 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 2
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 750,00 m
Zadanie 3 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 3
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 1025,00 m
Zadanie 4 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM
Lot No: 4
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM ilość - 480,00 m
Zadanie 5 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 5
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 300,00 m
Zadanie 6 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 6
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 849,00 m
Zadanie 7 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 1800 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 7
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 1800 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 70,00 m
Zadanie 8 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 2000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 8
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 2000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 200,00 m
Zadanie 9 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 3, SZEROKOŚĆ 800 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 800 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 3MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM
Lot No: 9
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 3, SZEROKOŚĆ 800 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 800 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 3MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM ilość - 200,00 m
Zadanie 10 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 800 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 800 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM
Lot No: 10
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 800 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 800 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM ilość - 100,00 m
Zadanie 11 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 3, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1000 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 3MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM
Lot No: 11
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 3, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1000 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 3MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM ilość - 300,00 m
Zadanie 12 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1000 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 12
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1000 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 1350,00 m
Zadanie 13 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 13
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 95,00 m
Zadanie 14 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1250 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 14
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM OWYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1250 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 1050,00 m
Zadanie 15 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 15
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 1110,00 m
Zadanie 16 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1250 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 16
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1250 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 1100,00 m
Zadanie 17 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 17
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 1260,00 m
Zadanie 18 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 18
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 300,00 m
Zadanie 19 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1600 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 19
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1600 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 500,00 m
Zadanie 20 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1600 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 20
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1600 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 1600,00 m
Zadanie 21 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 2000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 21
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 2000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 53,00 m
Zadanie 22 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 2000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM
Lot No: 22
TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 2000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM ilość - 160,00 m