II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa stojaków stalowych podporowych ciernych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (grupa 285-2)
Reference number: 701802055
II.1.2)Main CPV code44460000 Props and mining struts
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44460000 Props and mining struts
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie 1 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-2500 MM szt. 65
Lot No: 2
Zadanie 2 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax 2800MM szt. 39
Lot No: 3
Zadanie 3 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM H max-3150 MM szt. 209
Lot No: 4
Zadanie 4 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-3550 MM szt. 556
Lot No: 5
Zadanie 5 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4000 MM szt. 516
Lot No: 6
Zadanie 6 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4250 MM szt. 817
Lot No: 7
Zadanie 7 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4500 MM szt. 494
Lot No: 8
Zadanie 8 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -2500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 662
Lot No: 9
Zadanie 9 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -2800 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 270
Lot No: 10
Zadanie 10 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -3150 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 392
Lot No: 11
Zadanie 11 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -3500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 1090
Lot No: 12
Zadanie 12 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -3550 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 20
Lot No: 13
Zadanie 13 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -4000 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 30
Lot No: 14
Zadanie 14 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -4500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 300
Lot No: 15
Zadanie 15 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -2500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 341
Lot No: 16
Zadanie 16 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -3150 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 355
Lot No: 17
Zadanie 17 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -3550 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 615
Lot No: 18
Zadanie 18 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4000 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 150
Lot No: 19
Zadanie 19 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4250 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 285
Lot No: 20
Zadanie 20 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 202
Lot No: 21
Zadanie 21 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -3550 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 140
Lot No: 22
Zadanie 22 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -4000 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 180
Lot No: 23
Zadanie 23 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -4500 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 815
Lot No: 24
Zadanie 24 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -3500 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 620
Lot No: 25
Zadanie 25 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4000 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 10
Lot No: 26
Zadanie 26 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4250 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 800
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701802055
II.1.2)Główny kod CPV44460000 Podpórki i rozpórki górnicze
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44460000 Podpórki i rozpórki górnicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26